Crypto Exchange Uniswap, Yeni Gizlilik Politikasında Kullanıcıların Herkese Açık Zincir Üzerindeki Verilerini Topladığını Söyledi

Merkezi olmayan borsa Uniswap’in arkasındaki geliştirme ekibi Uniswap Labs, yeni yayınlanan bir gizlilik politikasında, ürününde sürekli iyileştirmeler yapmak için kullanıcılarından belirli zincir üstü verileri topladığını söyledi.

Uniswap Labs, “Kullanıcı deneyimini iyileştiren veri odaklı kararlar almak istiyoruz” dedi. “Bu, halka açık zincir içi verileri ve cihaz türü, tarayıcı sürümü vb. gibi sınırlı zincir dışı verileri içerir.”
Uniswap Labs, ad, soyad, sokak adresi, doğum tarihi, e-posta adresi veya IP adresi gibi kişisel verileri toplamadığını söyledi.

Görünüşe göre Salı günü yayınlanması planlanan Pazartesi gönderisi, yayınlanma zamanında silindi, ancak buradan erişilebilir.

Bu arada, NFT dünyasında işler çılgına dönüyor. Kullanıcıların, NFT ticareti yapmaya çalışmadan önce belirli stratejileri bilmesi gerekir.


Uniswap Labs gizlilik politikasında, şirket tarafından sunulan hizmetleri ve ürünleri iyileştirmek, dolandırıcılık veya yasa dışı faaliyetleri durdurmak, hatalar gibi potansiyel güvenlik sorunlarını çözmek ve hatta düzenleyiciler, hükümet tarafından ihtiyaç duyulduğunda veya talep edildiğinde toplanan bilgileri sağlamak için kullanıcı verilerini kullandığını belirtti. kuruluşlar ve kolluk kuvvetleri yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak için.

Bu nedenle Uniswap Labs, kullanıcı verilerini pazarlama amacıyla herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmadığını söyledi.

Uniswap Labs, New York merkezli bir şirket olan Uniswap Labs tarafından yönetilen ve sürdürülen bir ön uç olan Uniswap web uygulaması ve www.uniswap.org ile etkileşime giren kullanıcılardan veri toplar, kullanır ve paylaşır.

Bu, Uniswap‘in Ethereum blok zincirinde bulunan merkezi olmayan bir hizmet olan akıllı sözleşmelerinden farklıdır.

Similar Posts